Projekt bez tytułu

Kiedy jakość spotyka pasję

Witaj w świecie alkoholi rzemieślniczych!
 

Doświadcz wyjątkowych  smaków z likierami Lixy.

Poznaj moją historię oraz dowiedz, co kryję się za marką Lixy.

 

Czym jest Lixy?

Pomysł na alkohol pojawił się około roku temu. Chciałem zacząć tworzyć coś w co będę mógł włożyć swoją pasję oraz możliwość eksperymentowania ze smakami. Postawiłem na likiery, czyli delikatny alkohol o słodkim smaku.

Lixy to nie tylko alkohol to przeżycie, które chce przekazać w każdej butelce.

Każda butelka likieru od początku do końca tworzona jest ręcznie z najlepszej jakości składników od sprawdzonych dostawców, ogromem zaangażowania oraz pasji. Cały proces jest dla mnie czymś wyjątkowym i wkładam w niego całe serce.

Jak powstała nazwa Lixy?

Lixy powstało od słowa eliksir – jeżeli  ze słowa eliksir wytniemy środek, pozostanie słowo Lixy, czyli alternatywna wersja eliksiru. Takie właśnie są smaki Lixy, mają dawać niezapomniane smaki oraz być czymś błogim, przyjemnym.

Jakość oraz smak to wszystko zamknięte w jednej butelce.

Dlaczego lixy?

Poznaj argumenty dla których warto spróbować alkoholi Lixy


Naturalne składniki

W produkcji likierów wykorzystuję tylko naturalne składniki od polskich dostawców, bez konserwantów czy wzmacniaczy smaku.


Rzemieślniczy charakter

Każda partia liczy około 200 butelek, dodatkowo wszystkie butelki są numerowane oraz etykietowane ręcznie.


Nietypowy design

Butelka o wyjątkowym kształcie z grubym dnem, wyrafinowana etykieta i naturalne zamknięcie. To elementy wyróżniające, które oddają charakter trunku.


Niespotykany smak

Każdy smak przechodzi wiele testów sensorycznych, by sprostać kubkom smakowym Klientów. Nic nie jest przypadkowe.O mnie

 

Cześć, mam na imię Tomek i od dłuższego czasu marzyłem o stworzeniu własnej marki alkoholi oraz podzieleniu się moją pasją z większą liczbą odbiorców niż tylko rodzina.

Dlatego stworzyłem Lixy, rzemieślniczy alkohol o wyjątkowym smaku i aromacie.

To dopiero początek mojej drogi i już niedługo będziesz mógł zobaczyć efekty mojej pracy i mam nadzieję, że moja wizja alkoholu przypadnie Tobie do gustu.Zapisz się na newsletter i otrzymuj informacje o Lixy


Informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez administratora – Lixy Tomasz Lewiński („Lixy”). Podstawą przetwarzania danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Lixy lub strony trzeciej jakim jest prowadzenie działalności marketingowej (art. 6 ust. 1 lit f RODO). Podane dane będą przetwarzane na potrzeby marketingu usług i produktów (napojów alkoholowych) oraz wydarzeń Lixy, w tym na potrzeby wysyłania komunikacji marketingowej. Informujemy, że masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia danych, a także wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@lixy.pl. Masz również prawo złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności.